SPOTKANIA ŻYCIA

Spotkania Życia charakteryzują się tym, że wspólną ideą jest życie i łączenie się ponad wszelkimi podziałami. Tutaj sami tworzymy systemy i sami też możemy je zmieniać.

Spotkania Życia są dla tych, którzy chcą przedstawiać swoje projekty lub wiedzę w różnych dziedzinach oraz tych, którzy są chcą tę wiedzę przyswajać.

Czy uda się nam zdążyć w ważnym działaniach dla naszych rodzin i dzieci? Czy ruszymy pospolicie w różnych aspektach naszego życia, by żyło się nam pełniej, z szacunkiem i świadomością o wszystkim?

Wszystkie działania, które podejmujemy są dla wszystkich, ze wszystkimi i dla wszystkiego. Jesteśmy tu po to by ku życiu zmierzać i w życie obfitować innych. Natura nas zrodziła i naturze powierzmy nasze ciało, odrodzimy się tak jak żyliśmy.

Światła miłości bramą i stopami dla wielu może być każdy, bo jednocząc na możliwie wielu poziomach i przestrzeniach świadomości. Ten komunikat jest jeden, bo jedna jest prawda, a my w niej jak sami wiecie trwamy w zapomnieniu, że żyjemy i życiem jesteśmy, by życie tworzyć. Nie należy przestawać na kawałku swojego świata, a raczej kolejnego, nowego świata w kolejnej dla nas przestrzeni.

Jeżeli starczy Wam siły, to łącząc wspólne działania Was lub Wam znajomych osób, możemy dokonać zmiany także na planie fizycznym, być jej częścią.

Przyłączysz się?

Obszary które dotykają Spotkania Życia:

  • Świadomość i rozwój,
  • Duchowość i uzdrawianie,
  • Rodzina i relacje,
  • Zarabianie i biznes,
  • Zdrowie i samopoczucie,
  • Żywienie lub rolnictwo.