WARSZTATY ŻYCIA

Wracamy do wolności prawdziwej edukacji, historii naszych rodów oraz poczucia pracy, w której czujemy się jak w życiu. Patologie religii, zamieniamy na czucie wolności, którymi łatwo pokazać, jakie ograniczenia na nas stosowano i którymi nas więziono, by szerzyć kulty władzy, posiadania i uprawiania na nas lęków i restrykcji.

Nasze doświadczenie budowaliśmy przy organizacji Festiwali Mocy i Festiwali Życia w Grodnie k. Złotowa, w trakcie prywatnych i grupowych konsultacji oraz medytacji terapeutycznych w salce medytacyjnej Harmonia Życia w Szczecinie. Prowadzimy Fundację Planeta Życia (www.planeta.zycia.pl), promując Programy Życia (www.programy.zycia.pl), dające gotowe narzędzia i rozwiązania zwiększające świadomość, budujące alternatywę dla obecnego świata i przywracające nas ku życiu.

Idea powstania warsztatów

Energia kobieca to życie, a męska to moc, przy połączeniu tych dwóch energii otrzymujemy potężną moc życia – siłę zamiany niemożliwego w możliwe, która była czymś naturalnym dla naszych przodków, a została nam odebrana przez nabudowanie struktur systemowych: edukacji, kościoła, innych religii, administracji oraz będące ich skutkiem zaburzenie funkcjonowania podstawowej jednostki jaką jest rodzina. W myśl tej idei dla kobiet proponujemy Warsztaty Życia, a dla mężczyzn Warsztaty Mocy, w ramach których organizujemy Kręgi Życia i Kręgi Mocy. Wychodzimy z propozycją warsztatów dla kobiet i mężczyzn w tym samym czasie i miejscu – w dzień osobne zajęcia, wieczorem wspólne spędzanie czasu, żeby zachować wymianę i uruchomić naturalny przepływ energii.

Kręgi dla kobiet i mężczyzn pomagają im zrozumieć ich energetykę, zdobyć pewność siebie, podnieść życiową energię kundalini, wyczyścić się z rzeczy zbędnych, które nie sprzyjają sprawie oraz nauczyć się kompetencji i intuicji do podejmowania decyzji, zachowania stalowych nerwów i odwagi opartej na zrozumieniu, a nie na męczennictwie. Część warsztatu jest poświęcona sztuce przetrwania w dżungli miejskiej i naturze, a także narzędziom, które można używać i jak je w praktyczny sposób wytworzyć.

https://warsztaty.zycia.pl/