ZAGOSPODAROWANIE PUSTOSTANU

Główna idea zagospodarowania pustostanu

Dążymy do stworzenia Osady Życia, która opiera się na harmonii i równowadze życia ludzi i natury. Przy tym zachowamy zrównoważony rozwój zarówno w planowaniu domów jak i w angażowaniu społeczeństwa oraz dążeniu do znacznie bardziej ekologicznego i zdrowego życia. Wszystko zgodnie z głównymi wartościami naszej fundacji opisanymi poniżej.

Na naszym terenie stworzymy jak najwięcej terenów zielonych licznymi drzewami i ogrodami. Tak aby powietrze było jak najzdrowsze a wokół było dużo przestrzeni, którą zamierzamy wykorzystać uprawiając na nich ziemie. Naszym celem jest to, aby jak najwięcej było wokół nas natury i żeby ludzie mogli zdrowo żyć wykorzystując jak najwięcej energii naturalnej którą możemy pozyskać z wiatru, wody i słońca.

Ulica wokół rozmieścimy optymalnie i przemyślanie tak aby zachować przestrzeń i ułatwić dojazd do każdego miejsca.

W wokoło skrawka terenu zbudujemy wszystkie niezbędne do życia obiekty takie jak szkoła, przedszkole i inne. Tak aby ludzie mieli dostęp do wszystkiego w jednym miejscu nie musząc przemieszczać się na dalekie odległości. Większość gospodarstw produkuje żywność i niezbędne produkty do życia.