,

Osada nad Regą

Wracamy z tematem Osady nad Regą (Trzebiatów, woj. zachodniopomorskie). Może pierwsze oznaki wiosny sprawią, że temat ruszy 😉
Od tamtego roku dysponujemy 10 działkami rekreacyjnymi ROD nad rzeką Regą w miejscowości Trzebiatów, które mają ogromny potencjał i które od początku czujemy jako wspaniałe miejsce pod osadę, wioskę, wspólną kooperatywę, miejsce do wypoczynku w sezonie.

Trzebiatów (woj. zachodniopomorskie) to małe, urocze miasteczko leżące nad rzekami Rega i Młynówka, znajduje się ok. 30 km od Kołobrzegu, 15 km od wybrzeża (Mrzeżyno). Działki znajdują się blisko dworca PKP (na trasie Szczecin<>Kołobrzeg).

Planowaliśmy stworzenie osady już od końcówki 2020 roku, ale ze względu na to, że Przestrzeń miała wobec nas inne plany i wyruszyliśmy w pięciokrotną podróż dookoła Polski, niosąc idee Planety Życia, nie udało nam się przypilnować tematu samej osady.
Marzy nam się, aby to miejsce trafiło pod opiekę ludzi z serca i wreszcie ożyło.
Więcej informacji pod linkiem: TUTAJ

Przesyłajcie Kochani informację dalej, najpóźniej do maja musimy dokonać opłaty na kolejny rok, inaczej działki przepadną, wesprzyjcie naszą kreację, aby pojawiły się wspaniałe Istoty, które zaopiekują się tym miejscem 😋

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.